Koše na tříděný odpad se dají využít v každé domácnosti. Můžete třídit až čtyři různé materiály v jediném koši díky systému oddělených komor.
Pokud recyklujete, tak koše na tříděný odpad Vám ušetří spoustu času a námahy, jelikož v jediném koši na jednom místě máte všechen tříděný odpad.

Koše na tříděný odpad

Koše na tříděný odpad - koše na odpad

Koše na tříděný odpad, který jako koše na první pohled vůbec nevypadjí. Schovejte odpad pohodlně do koše, který působí jako kus nábytku a ručíme Vám, že nikdo nebude tušit, kde třídíte odpad.


Žádný zápach díky přirozené cirkulaci vzduchu. A už ani nemusíte běhat každý druhý den do kontejneru na tříděný odpad, který je kolikrát i pár desítek metrů daleko. V našich koších na tříděný odpad můžete třídit klidně i 10 až 14 dní.


Koše na tříděný odpad - odpad v koši mají na starosti extra pevné úchyty a přepážky mezi komorami. Koše na tříděný odpad jsou k dispozici v různých velikostech i provedení. Můžete tak pohodlně třídit papír a plast ve dvoukomorových koších nebo papír, plast a sklo v koších tříkomorových. Pokud chcete třídit i nápojové kartony, barevné sklo a jiné, dobře poslouží koše čtyřkomorové. Polštáře jsou snímatelné a koše můžete využít i jako příležitostné sedátko.

Koše na tříděný odpad

Podrobný přehled všech výhod košů na tříděný odpad ZDE

image image image

Koše na tříděný odpad můžete vybírat v e-shopu

image