Koše na prádlo Vám ušetří nesmírnou spoustu času a energie. Místo házení špinavého prádla na jednu hromadu, se vytřídí již po použití přímo
do určené přihrádky koše a prádlo je tak rovnou připravené na praní.

Koše na prádlo, proutěné koše na prádlo, koš na prádlo

Koše na prádlo

Koše na prádlo jsou navrženy tak, aby Vám ušetřily především čas a práci. Prádlo třídíte průběžně a také průběžně perete. Vyhnete se tak pracnému přehrabování a skládání hromádek barevného prádla po celé koupelně. Vše je pěkně připravené na svém místě až do chvíle praní.


Vaky a polštář u všech košů na prádlo jsou snímatelné s možností vyprání. Víko koše na prádlo může sloužit i jako stolek pro osušení a převlečení dítěte nebo příležitostné sedátko. Vybírat můžete z mnoha velikostí, designů a barev. V našem e-shopu naleznete koše na prádlo se dvěmi, třemi i čtyřmi komorami pro snadné třídění.


Máte pračku jinde než koš na prádlo? Žádný problém. Stačí zvolit variantu B, kde je koš na prádlo opatřen speciálními háčky na vaky, které umožňují rychlé a jednoduché vyjmutí vaků pro přenos prádla rovnou k pračce. Jednotlivé vaky mají po stranách uši pro snadné přenášení. Jednodušší už to být nemůže.

Koše na prádlo, koš na prádlo

Podrobný přehled všech výhod košů na prádlo ZDE

image image image

Koše na prádlo můžete vybírat v e-shopu

image